چاپ        ارسال به دوست

افزایش سرانه استفاده کارکنان از اماکن اقامتی دانشگاه علوم پزشکی تهران


قابل توجه کارکنان محترم
طبق کار کارشناسی صورت گرفته در خصوص افزایش سرانه استفاده همکاران محترم دانشگاه از اماکن اقامتی و کاهش زمان انتظار ایشان، به حول و قوه الهی و با برنامه‌ریزی های صورت گرفته، این مهم محقق گردیده ‌است. لذا بدینوسیله اعلام می‌گردد زمان انتظار کلیه اماکن اقامتی دانشگاه از جمله مشهد مقدس و رامسر از سه سال به یک سال کاهش می‌یابد.
از این رو، این امکان بوجود آمده که همکاران محترم بتوانند طی یک سال از هر کدام از واحدهای اقامتی در شهرهای مختلف استفاده نمایند و شرط انتخاب یک مکان اقامتی، صرفا عدم استفاده از آن محل در یک سال اخیر است.
سهمیه‌های مذکور(جداول پیوست) جهت رزرو فصل پاییز در سایت اداره رفاه و تعاون دانشگاه بارگزاری شده‌است و همکاران محترم می توانند بدون محدودیت زمانی با مراجعه به سامانه رزرو اماکن اقامتی "منوی اقدامات جاری- رزرو اماکن اقامتی" تاریخ مورد نظر خود را انتخاب و رزرو نمایند؛ پس از بررسی های لازم به افراد واجد شرایط جهت ثبت نام نهایی، تکمیل فرم معرفی‌نامه و پرداخت هزینه اطلاع‌رسانی خواهد‌ شد.
بدیهی است تاریخ‌هایی که متقاضی بیش از ظرفیت خالی داشته باشد، بر اساس سوابق و تاریخ استفاده افراد متقاضی از اماکن اقامتی، تصمیم گیری خواهد ‌شد.١٥:٥٨ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٨٠٧٤٣    /    تعداد نمایش : ٤٧