چاپ        ارسال به دوست

جلسه دو جانبه تیم مدیریت اجرایی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان با شهردار منطقه ۱۷


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، جلسه دوجانبه تیم مدیریت اجرایی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان و شهرداری منطقه ۱۷ روز یکشنبه دهم دی ماه ۱۳۹۶ در سالن کنفرانس بیمارستان برگزار شد.

 در این جلسه که با حضور دکتر عفت پناه رئیس، پناهی مدیر، عابدی مدیر پرستاری، صولتی مسئول حراست و دیگر اعضای حاضر در این جلسه برگزار شد ابتدا دکتر عفت پناه ضمن خیر مقدم به میهمانان در مورد تاریخچه و معرفی بیمارستان و سال تاسیس آن و همچنین متراژ زمین این مرکز صحبت کرد.

وی ادامه داد که این مرکز به عنوان یکی از شلوغ ترین مراکز درمانی در جنوب شهر تهران می باشد و با توجه به جمعیت زیاد منطقه در مواجهه با بحران، لزوم توجه بیشتر به این مرکز را از مدیریت بحران منطقه خواستار شد.

 دکتر عفت پناه در ادامه بیانات خود به شاخص‌های مهم منطقه اشاره کرد و در مورد اهم افتخارات بیمارستان از جمله رتبه یک اعتبار بخشی ملی که در اختیار این مرکز است سخن گفت.

 دکتر عفت پناه در انتها از این نشست اظهار خوشنودی کرد و بر لزوم تداوم نشست ها و جلسات مشترک در خصوص رفع مشکلات بیمارستان و منطقه تاکید نمود.

پناهی مدیر بیمارستان در ادامه این جلسه ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه در مورد تعلق خاطر مردم این منطقه به بیمارستان اشاره کرد و به موضوعاتی همچون پروژه های عمرانی درحال ساخت بیمارستان و منابع مالی مورد نیاز برای فراهم کردن زیرساخت‌ها و اتمام این پروژه ها سخن گفت.

 امیر محسنی شهردار منطقه ۱۷ ضمن ابراز خوشنودی از عملکرد بیمارستان در چند سال اخیر و غیرقابل تصور بودن این تغییرات گفت:

 شهرداری منطقه ۱۷ آمادگی هرگونه کمک جهت پیشبرد اهداف و بهسازی منطقه را داراست و کمک به پیشبرد برنامه های بیمارستان ضیائیان یکی از اولویت‌های شهرداری به شمار میرود.

 وی در ادامه ضمن اظهار نگرانی هایش در خصوص بافت فرسوده منطقه در مواقع مواجهه با بحران از جلسات منسجم با کادر مدیریت بحران منطقه خبر داد و از دکتر عفت پناه به عنوان مشاور امور سلامت در این جلسات دعوت به عمل آورد.

محسنی شهردار منطقه 17 در خاتمه از مجموعه کادر اداری و درمان بیمارستان تشکر نمود و نوید همکاری های مداوم و مشترک در روند اجرایی پروژه های عمرانی مرکز را داد.


١٧:٠٠ - دوشنبه ١٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٧٣٣٩٤    /    تعداد نمایش : ١٣٩