چاپ        ارسال به دوست

تسهیلات اقامتی دانشگاه علوم پزشکی تهران در پائیز 96 اعلام شد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان و به نقل از محمد رزاقی مسئول امور رفاهی بیمارستان، تسهیلات اقامتی دانشگاه علوم پزشکی تهران در پائیز 96 اعلام گردید.

به اطلاع همکاران محترم می رساند؛ جهت استفاده از تسهیلات اقامتی به سایت امور رفاهی به آدرس http://refahi.tums.ac.ir   مراجعه نموده و به صورت ذیل اقدام نمایند:

تسهیلات اقامتی مرکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی در مشهد:

به منظور رزرو و شرکت در قرعه کشی مرکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی در مشهد، از طریق سامانه رزرو اینترنتی مراکز اقامتی "منوی اقدامات جاری- رزرو اماکن اقامتی" اقدام نمائید. لازم به ذکر است که عضویت در سامانه مذکور جهت رزرو و شرکت در قرعه کشی الزامی می‌باشد و راهنمای عضویت در سامانه رزرو و شرکت در قرعه کشی نیز در سایت بارگذاری شده‌ است. همچنین رزرو و انتخاب سهمیه ها در سامانه از سه شنبه 14 شهریورماه آغاز می‌شود و آخرین مهلت رزرو تا پایان وقت اداری شنبه 25 شهریور ماه می‌باشد.

قرعه کشی در تاریخ یکشنبه 26 شهریورماه انجام و نتایج از طریق سامانه و از طریق سایت مذکور و ارسال پیامک به برندگان اعلام می شود.

با توجه به اینکه هر واحد دانشگاه سهمیه مختص به خود را دارد و انتخاب سهمیه ها از سوی متقاضیان جهت شرکت در قرعه کشی بر اساس واحد محل اشتغال می باشد؛ لذا در انتخاب محل اشتغال خود دقت نمائید. در صورتی که فردی محل اشتغال خود را اشتباه انتخاب نموده باشد و در قرعه کشی برنده شود؛ حذف خواهد شد.

 همچنین به منظور تکمیل فرم معرفی نامه، سامانه  از 20 روز قبل از تاریخ شروع سهمیه برای برندگان قرعه کشی فعال خواهد شد.

جهت مشاهده سهمیه تسهیلات اقامتی مشهد در پاییز96 لطفا به سایت رفاهی مراجعه نمائید.

تسهیلات اقامتی مرکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی رامسر (ساختمان جدید و ویلاهای ساحلی) در پاییز96

به منظور استفاده کامل از ظرفیت های اقامتی مرکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی رامسر در فصل پاییز نیز، سهمیه‌ها به صورت آزاد در سامانه بارگذاری شده است. این سهمیه ها در منوی "اقدامات جاری- سهمیه های آزاد" قابل مشاهده و رزرو می باشد.

 متقاضیان می بایست در اسرع وقت و قبل از تکمیل ظرفیت به سامانه یاد شده مراجعه نمایند. بدیهی است ارائه خدمات رفاهی به افرادی که از طریق این سامانه اقدام نکنند، مقدور نمی‌باشد.

امکان ویرایش معرفی‌نامه و عودت هزینه پس از نهایی شدن ثبت نام مقدور نمی‌باشد. لطفا در رزرو و انتخاب تاریخ ها دقت‌ نمائید.


٢٠:١٦ - شنبه ١٨ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٧٠٦٧٢    /    تعداد نمایش : ٨٣