چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جشن بزرگ ولایت در مرکز آموزشی درمانی ضیائیان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان جشن ولایت با موضوع از عیدقربان تا عیدغدیر در تاریخ سیزدهم شهریورماه ۱۳۹۶ در سالن آمفی‌تئاتر بیمارستان ضیائیان برگزار گردید.

 در این مراسم که با حضور دکتر محمد عفت پناه رئیس ، داوود پناهی مدیر، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا پرپنجی امام جماعت مرکز و جمعی از کارکنان بیمارستان برگزار گردید در ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت و سپس با اجرای سرود ملی کشور عزیزمان مراسم آغاز شد.

 در ابتدای این مراسم دکتر محمد عفت پناه با تبریک به همه همکاران به مناسبت این اعیاد و همچنین روز کارمند در خصوص اعتباربخشی آموزشی در بیمارستان و کسب رضایتمندی ارزیابان از مرکز سخنرانی نمودند و سپس از کارکنان مجموعه به خاطر شرح صدری که در مواجهه با بیماران و مراجعین از خود بروز می‌دهند قدردانی نمودند و در آخر با یک جمله از فرمایشات پیامبر عظیم‌الشأن اسلام که می فرمودند:

هر کس نیاز مومنی را روا سازد خداوند حاجت های فراوان او را روا می‌سازد به سخنان خود پایان دادند.

 در قسمت بعدی مراسم داود پناهی مدیر بیمارستان ضمن تبریک مناسبت های پیش رو به سخنرانی پرداختند.

 ایشان در سخنرانی خود از اقدامات و برنامه هایی که در آینده در دستور کار بیمارستان قرار می گیرد صحبت نمودند که از جمله این برنامه‌ها می توان به احداث فضای جدید رختکن فراگیران در ساختمان آموزش، گسترش فضای درمانگاه، راه اندازی بخش بستری VIP و …. اشاره کرد. ایشان نیز در این مراسم در مورد اقدامات رفاهی کارکنان صحبت نموده و از برگزاری اردوهای زیارتی و سیاحتی، اهدای هدیه تولد به کارکنان، برگزاری کلاس آموزش زبان انگلیسی و همچنین گسترش این خدمات جهت رفاه حال کارکنان در آینده نزدیک خبر دادند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا پرپنجی نیز در این مراسم با تبریک به مناسبت عید غدیر و روز کارمند با بیان احادیثی در مورد رفتار خوب و کردار خوب و همچنین احادیثی در مورد بیمار و شخصی که برای درمان بیمار می کوشد به فرمایشات خود پایان دادند و برای همه کارکنان در عرصه درمان و پشتیبانی آرزوی توفیق روزافزون نمودند.

 در بخش میانی این مراسم از گروه موسیقی سنتی دعوت به عمل آمد و گروه با اجرای زنده موسیقی جو شادی را در فضا حاکم نمودند.

 در انتهای این مراسم تقدیر از کارکنان امانتدار مرکز آموزشی درمانی ضیائیان ( عسگر علائی ، رسول سلطانی ، مهدی کتابی ، یونس صداقت ، اصغر اکبریان ، مظفر علیزاده و غزاله حیدری) به خاطر مناعت طبعی که در تحویل اشیای گمشده در بیمارستان به واحد حراست از خود نشان داده بودند و همچنین از کارمندان برگزیده بیمارستان (ابراهیم قهرمانپور ، مرتضی جعفری ، سید جواد دبیری ، اعظم السادات هاشمی ، راضیه کمالوند ، لیلا قدیانی ، اکرم فتحی ، مرضیه چشمه نوش ، محمد پوستی ، ناهید مهدیخانی ، مرضیه چشمه نوش و همکار بازنشسته فرخنده فرنیا) در راستای تشویق و ایجاد انگیزه جهت خدمت رسانی بیشتر کارکنان، با اهدای جوایز در دستور کار این مراسم قرار گرفت و اجرا شد.١٥:٤٥ - دوشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٧٠٦٠٣    /    تعداد نمایش : ١٦٢